Hotelové Bistro má svoj jedinečný a moderný štýl so širokou ponukou kvalitných znackových alkoholov a vín. V ponuke máme aj značkové pivá – Stella Artois, Hoegarden a Leffe.

Pečieme vlastné domáce zákusky a koláčiky, ktoré si môžete vychutnať napr. pri kvalitnej káve, ktorú u nás pripravujú špeciálne vyškolený baristi.

V hotelovom Bistre sa každé ráno od 7:30 do 10:00 podávajú exkluzívne raňajky s veľkým dôrazom na kvalitu a široký výber. Bistro je zamerané na taliansku kuchyňu s rôznymi špecialitami.

Obrovský dôraz kladieme na kvalitu podávanej kávy. Ponúkame 3 druhy kávy 100% arabiky značky Galiano café, Passalacqua a Jednodruhová plantážna Cuba.

Galiano káva: Je prémiová značka kávy z malej talianskej pražiarni. Príbeh tejto kávy sa začal písať už v roku 1965. Zmesi Galliano sú pripravené z vybraných zŕn arabiky a robusty najvyššej  kvality, ktorú odcenia aj naozajstný znalci káv. Káva Galiano si každým dňom získava stále viac priaznivcov v Nemecku, Bosne, Litve, Poľsku, Anglicku, Švédsku a vďaka nám aj u nás na Slovensku.

Passalacqua Harem káva: Je charakterizovaná mimoriadne intenzívnou vôňou a jedinečnou sladkou chuťou. Káva je vyvážená zmesou Arabíc z plantáží z celého sveta. Zahŕňa najexkluzívnejšie a drahšie semená Jamajky Blue Mountain. Káva je prirodzene sladká, preto sa odporúča piť kávu bez pridania cukru. Káva je jemná a chutná, čo prináša príjemný pocit pitia. Nízky kofeín robí kávu ideálnym pre rannú a večernú relaxáciu. Jej chuť osloví všetkých, ktorí oceňujú jemnú a aromatickú kávu.

Káva Cuba: Výrazné telo tejto kávy ponúka znateľnú chuť kakaa a tabaku s náznakmi lieskových orechov v dlhej dochuti. Výnimočná chuť spomedzi všetkých káv, charakteristická iba pre Kubu. Cuba je obľúbená nielen u mužov pre svoju horkastú tabakovú dochuť, ale aj u všetkých, ktorí ocenia horkastú kávu, ktorá sa vyníma spomedzi ostatných.