Hotel 63 s terasou sa nachádza v Poprade, 100 metrov od Popradského ľadového štadióna. Námestie sv. Egídia v Poprade je neďaleko a aquapark Aquacity Poprad je vzdialený približne 300 metrov. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi.

Všetky izby v hoteli sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou. Izby majú súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a bezplatnými toaletnými potrebami. šatníkom.

Každé ráno sa v HOTELI 63 podávajú raňajky brunch. Sú podávané v hotelovom bistre do 16:00 hod. (okrem nedele), s dôrazom na kvalitu a široký výber. Pečieme domáce zákusky a koláče, domáce šaláty, pomazánky, viac druhov toastov a chutovky k vínku. V okolí ubytovania sa môžete venovať cyklistike či pešej turistike. Personál na recepcii hovorí po česky a nemecky.

Najbližšie letisko Poprad-Tatry je vzdialené 5 km od hotela 63.

Toto ubytovanie má najlepší pomer ceny a kvality v Poprade! Hostia za túto cenu získavajú viac v porovnaní s inými možnosťami ubytovania.

Hovoríme vaším jazykom

Prosím, informujte ubytovacie zariadenie HOTEL 63 o predpokladanom čase príchodu vopred. Môžete na to použiť políčko Špeciálne požiadavky počas rezervácie alebo sa skontaktovať s ubytovacím zariadením priamo. Kontaktné údaje sú uvedené v potvrdení Vašej rezervácie.

Hostia sú pri registrácii povinní predložiť platný doklad totožnosti s fotografiou a kreditnú kartu. Upozorňujeme, že vyhovenie špeciálnym požiadavkám zavisí od dostupnosti a môžu sa na ne vzťahovať dodatočné poplatky.